1930 Bafraspor’dan Ertürkmen’e Ziyaret

SAMSUN Bölgesi Cemal Özdemir Süper Amatör ligi ekiplerinden 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız ve Yönetimi İlçe Kaymakamı Cevdet Ertürkmen’i makamında ziyaret etti.

Bafra ilçe Kaymakamın Cevdet Ertürkmen’in makamında kabul ettiği ziyarette 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız, Kulüp Başkan Yardımcısı Volkan Bolat, Yönetici Hakan İpek ve bafragundem.net haber sitesi imtayaz sahibi Uğur Şahinol’ da hazır bulundu.

Bafra ilçe Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, ziyaretten olan memnuniyetini belirtti. Bafra tam bir Spor şehri. Spor çok seviyor, hatta futbolla barışkın bir ilçe. Şu an iki futbol takımının Bal ligi için çıkma mücadelesi veriyorlar. Bir ilden daha güçlü, potensiyeni yüksek bir ilçe ve 3 spor kulübünü rahat bir şekilde kaldırabilir o düşüncedeyim. Bafra artık eski günlerdeki gibi ismini spor başarılarla duyurması lazım, buda kademe kademe olacak bir başarı. Yani merdivenleri tek tek atlama zamanı, artık bu sene dediğim gibi iki kulüp var, ikiside kanatimce olur ve olmasada mutlaka birisi olamalıdır dedi. Artık sizinde galibiyet serisi yakalama zamanı, genç bir takımınız var. Yukarıkadi Spor Komleksinizle son durum hakkında ne yapılması gerekiyorsa, elimizden de ne geliyorsa çözüm yolu bularak halledilir. Ertürkmen, ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim dedi.

1930 Bafraspor Kulüp başkanı Fatih Yıldız ise,1930 Bafraspor spor şehri Bafra ve bizler için ortak sevdamızdır. Yıldız, bizleri öncelikle makamınızda kabul ettiğiniz için takımım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum.

Bafra spor şehri, sporu ve futbolu çok seven bir ilçemizdir. 1930 Bafraspor olarak bunun mücadelesini takım ve yönetimdeki arkadaşlarımızla vermeye çalışıyoruz. Şimdiye kadar şansızlık ve hatalarımızdan dolayı bir türlü 1930 Bafraspor’un hakettiği yere getiremedik.

Bu senede lige 4 beraberlikte başladık. Her şey bitmiş değil, birileri bitmiş desede biz bitmeden bitmez. Mücadelimizi sahada verip bunu da başaracağız.

Sizleri her maçımızda görüyoruz, bizlere bu güç veriyor. 10 Kasım Pazar günü saat : 14 : 00 de kendi sahamızda oynayacağımız 1453 Fatih Reşadiyespor maçına bekliyoruz. İnşallah alacağımız galibiyetle galibiyet serisi yakalacağız.

Yıldız, Lig 1930 Bafraspor için bu hafta yeni başlayacak ve ilçe Kaymakamımız olarak her zaman yanımızda olduğu gibi bu hafta da aramızda görmek istiyoruz dedi.

1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız İlçe Kaymakamı Cevdet Ertürkmen’e süpriz yaparak resminin olduğu 1930 Bafraspor atkısını hediye etti.

Ziyaret sonun da, Ertürkmen kendisinin resminin olduğu 1930 Bafraspor atkısı ile birlikte 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız, Kulüp Başkan Yardımcısı Volkan Bolat ve Yönetici Hakan İpek’le birlikte ofjektiflere verdiği fotoğraf karesiyle son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz