1930 Bafraspor’da Atakenspor Maçı Hazırlıkları Başladı

Samsun Bölgesi Cemal Özdemir Süper Amatör liginde 1930 Bafraspor ligin ilk haftasında kendi sahası ve seyircisi önünde oynayacağı Atakentspor maçının hazırlıklarına başladı.

Bafra Açık spor Tesisleri Çim Sahasında hocalar Arif Gençoğlu ve Yalçın Terzioğlu yönetiminde yapılan antreman ısınma hareketleri, pas çalışması, 5 – 2 alanda topla çalışması, istasyon çalışması ardından yarı sahada çitf kale maçından sonra son buldu.

1930 Bafraspor Teknik sorumluları Arif Gençoğlu ve Yalçın Terzioğlu, ligin başlamasına ve heyecanına sadece 10 gün gibi kısa bir süre kaldı.

Yaklaşık 1 aydır 1930 Bafraspor olarak yaptığımız antremanlarla lige hazırlanıyoruz.

” Zor Bir Lig Tüm Takımları Bekliyor”

2019 – 2020 Samsun Bölgesi Cemal Özdemir Süper Amatör liginde bu sene tüm takımları zorlu ve çetin mücadeleler bekliyor. 1930 Bafraspor Kulübü olarak lige tüm gücümüzle hazırlanıyoruz.

Geçen sezonlara nazaran bu sene gerçekten tüm takımlar için farklı bir futbol sezonu olacak. 1930 Bafraspor futbol takımı olarak sahada savaşmaya hazırız.

“Eksiklerimizi Lig başlayana kadar halledeceğiz “

Eksik olan taraflarımızıda görmek açısından hazırlık maçlarında görerek ligin başlamasına kısa süre zaman içinde tamamlayarak hazır olacağız.

” Ligin ilk haftasında lige Galibiyetle başlamak “

Samsun Bölgesi Cemal Özdemir Süper Amatör ligi, 12. 10. 2019 Cumartesi günü ilk haftasında kendi sahamız ve seyircimiz önünde oynayacağımız olan zorlu Atakentspor maçından iyi futbol ile 3 puan almak istiyoruz. Lige iyi başlamak açısından da iyi olacak. Zor bir maç bizleri bekliyor, bunada hazırlıklıyız.

” Süpriz ismi bilenen bir futbolcuyu kadromuza katabiliriz.”

Sezon öncesi ve ligin başlamasına kısa bir zaman kala değerlendirmelerin sonunda transfer için konuşan teknik direktör Arif Gençoğlu, yönetimimiz bu konudada çalışmalarını sürdürüyor. Transfer çalışma kolay bir şey değil, her şey maddiyata bakıyor.

Bizlerde bütçemizi sarsmayacak şekilde artı 1930 Bafraspor ailesine tarta bilecek faydalı nokta futbolcularımızı kadromuza katmak istiyoruz.

Ama mutlaka son dakika ve ismi bilenen bir futbolcuyu da ailemize katarak transferi noktalayacağız dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz